.

.

VERTAST 20L Лесни Велосипедизам Ранец Хидратација Пакет Водоотпорен Пешачење Качување Rucksack со Дожд Маска

VERTAST 20L Лесни Велосипедизам Ранец Хидратација Пакет Водоотпорен Пешачење Качување Rucksack со Дожд Маска

мислење на клиентот:

DEN 837.60
Достапност
Во достапна форма

Најлон обвивка. 20 L велосипедизам јава ранец, Солза & Отпорен на Вода.Направена со висок квалитет на Еко-пријателски најлон ткаенини.Ви држи хидрирани за време на патот велосипед, патување и туризам.Рефлексивни ленти за безбедно возење во текот на ноќта.Вредноста одговара на сите рамки удобно : можете да ја прилагодите рамо, рака, градите рака и половината ремени според вашите потреби.Дише назад мрежа материјал поместена за максимална удобност и топлина дисипација.Многу простор за складирање на системот, способни да се одржи на сите активности на отворено essentials лесно.Опремени со шлем мрежа носителот и дожд капак.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите