.

.

Карпести Планински Масла се Прочисти од Суштинско значење Нафта Мешавина - Чиста и Природни Есенцијални Масла за Diffuser, Тематски, и Дома -15ml

Карпести Планински Масла се Прочисти од Суштинско значење Нафта Мешавина - Чиста и Природни Есенцијални

мислење на клиентот:

DEN 478.80
Достапност
Во достапна форма

100% Чисто етерично масло се вклопуваат : Прочисти е уникатна комбинација на природни состојки, кои ви даваат совршена комбинација за да го одржите вашиот дом свежа; Прочисти е свежо комбинација на Lemongrass, Рузмарин, Лаванда, Myrtle, Citronella, и Чајно Дрво етерични масла.Дифузна : Со етерично масло diffuser, Дифузна Прочисти етерично масло да им помогне на отфрли негативни чувства и заменете ги со доверба, самодоверба, радост и мир; Ширењето на ова етерично масло, исто така freshens воздух и да се разведри расположението на секој кој доаѓа во вашиот дом.Домаќинство : Елиминира комерцијални производи и имаат задоволство од полиран во вашиот дом, на начин на кој е ефективен и природно за вашето семејство; Со Прочисти Етерични Масла се Вклопуваат, што секако може да се елиминираат несаканите мириси.Тестирање како ниеден друг : Извори од одржлив фарми низ целиот свет, нашите масла се ригорозно и независно тестиран 3 пати пред да стигне до рацете; Ние сме посветени да носат само најдоброто, па можете да остатокот увери дека сите наши производи се 100% чиста и ефективна.Нашето ветување : Преку нашата С. А. А. Ф. Д. Ветување, ние направивме еден исклучително висок стандард на квалитет кој е изграден на култура да се грижат дека е незаменлива во етерични масла индустрија денес.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите