.

.

Тешки Мерач Пар 8 Инчен Класичен Beehive Висока Екскурзија Subwoofer Говорникот Скари со Засилување Прстен

Тешки Мерач Пар 8 Инчен Класичен Beehive Висока Екскурзија Subwoofer Говорникот Скари со Засилување Прстен

мислење на клиентот:

DEN 622.80
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ПАР СПАКУВАНИ.Се вклопува во сите 8" Стандардна Големина Subwoofers.Класичен "Beehive" Дизајн.Висок Екскурзија Дизајн Овозможува Нагоре Движење на Висока Моќност Subwoofers.Секој скара е цврст челик и 2 дел.Надворешниот раб е тешки мерач челик и зајакнат.Патент дизајн.Вклучува 16 дрво шрафови за монтажа.Секој скара е прецизно изработени се сведува на millimeter.Можеби ќе треба да нежно посебна надворешниот раб со рамна глава шрафцигер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите