.

.

Roylco Голем Број Stencils, 5 x 9 Инчи, Поставен на 10

Roylco Голем Број Stencils, 5 x 9 Инчи, Поставен на 10

мислење на клиентот:

DEN 950.40
Достапност
Во достапна форма

Многу важна алатка за учење на децата.Дизајниран да им помогне на бројот признавање.Обезбедува рацете на активности кои ќе помагаат во меморијата на задржување.Направени од издржлив пластика за години на употреба.Голем повеќенаменски број stencils за употреба во уметности и занаети проекти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите