.

.

Gatco 4685 Канал Еден Облека Кука, Хром (379853),Мали

Gatco 4685 Канал Еден Облека Кука, Хром (379853),Мали

мислење на клиентот:

DEN 542.64
Достапност
Во достапна форма

Дефинирање на нијанси на современиот дизајн, Gatco претставува Канал Suite.Со lustrous, interlocking детали, Каналот Suite има ВПЕЧАТЛИВА ЖАЛБА дека ќе се модернизираат секоја бања.Рака полиран и РАЧНО НАПРАВЕНА со прецизност, Gatco само карактеристики висок калибар metalwork кога развојот на нашите производи да се обезбеди трајност, стабилност и отпорност на - ' рѓа, корозија, и гребење.Виси еден облека или во целосна големина крпа, и може да се удвои, како носител за облека, капи и накит.Лесно монтирање на оваа кука на различни површини вклучувајќи плочи, base, и да се вратите во вашата бања.Достапен во две ВПЕЧАТЛИВИ бои, хром и сатен никел.Координатите беспрекорно со други производи од Канал колекција.Безбедна сокриени шраф за монтирање хардвер и инструкции за инсталација вклучени.Опис на производот Убаво се прикаже облека и крпи било каде во вашата бања со нашите современи кука еден prong дизајн.Исто така одлична за бесење облека, капи, копчиња, накит, или нешто што сакате.Обезбедува простор за една крпа или облека.Изграден за децении на сигурна употреба.Инсталацијата е едноставна со иновативни монтажа хардвер.Достапни во различни бои.Од Производителот уште Од 1977 Година, Gatco е лидер во процесот на дизајнирање и производство на премиум луксузни bathware.Поддржани од страна на нашите доживотна гаранција, можете да им верувате на нашите производи секогаш да ги надмине вашите очекувања и да живеат и до нивното име.Ние гордо стоиме зад нашите ВИСТИНСКИ ДИЗАЈН и ЗАЛОЖБА ЗА КВАЛИТЕТ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите