.

.

GUORRUI Вежба Душеци Боречки Вештини Душеци, Оксфорд Ткаенина Не се Лизга со Вршење на Работи на Мултифункционален Меки Подни Мат Дома Душеци Јога, 5cm Дебелина, 6 Бои (Бо

GUORRUI Вежба Душеци Боречки Вештини Душеци, Оксфорд Ткаенина Не се Лизга со Вршење на Работи на Мултифункционален

мислење на клиентот:

DEN 1814.40
Достапност
Во достапна форма

▲Удобност и безбедност : 5cm дебелина EPE додатен дава дополнителна удобност, еколошки и може да се заштити од повреди; добра еластичност може да се заштити вас за време на вежбање. ▲Висок квалитет на површината : Оксфорд ткаенина површината не се лизга, носат-отпорни; здрав, секој панел има патент за лесно отстранување на јакна. ▲Разноврсна : Погоден за училишта, училишта за танц и гимнастика; исто така се идеални за сите други спортски активности, и идеален мат за бебе игри. ▲Поедноставено чување и тренспорт : свитлива, може да бидат сместени кога не е во употреба, заштеда на простор; сметководствена рачка, лесно да се носат. ▲100% Задоволство : По приемот на производот, за било која причина, постои проблем со производот или не сте задоволни, ние нудиме целосна наплата или замена.И Ние обезбедуваме 24-час по-продажбата на услугата.GUORRUI gymnastic душеци се широко се користи.Идеален за разни на вршење активности како што се гимнастика, јога, Пилатес, танцување, боречки вештини, борење, фитнес вежби, фитнес вежби, bodybuilding, едноставно се протега, итн.▲Детали за производот : количество : 1 External материјал : Оксфорд cloth Liner материјал : ЈП бисер cotton Expanded големина : (ширина x должина x дебелина) 50x100x5cm, 60x120x5cm▲Карактеристики : 1. Мали димензии и мала тежина, лесно да се носат по folding2.Се справи со дизајн, лесно да се carry3.Меки, удобни, добра еластичност, не се лизга, носат-resistant4. Еколошки материјали, без штета за човечкото тело▲GUORRUI виткање фитнес мат обезбедува оптимална поддршка дури и кога се користи за долго време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите