.

.

Eufora Beautifying Elixirs Влага Интензивна Шампон и Балсам, 8.5 Унца

Eufora Beautifying Elixirs Влага Интензивна Шампон и Балсам, 8.5 Унца

мислење на клиентот:

DEN 808.80
Достапност
Во достапна форма

Објектот Пакет Должина : 4.7 cm.Објектот Пакет Ширина : 9.3 cm.Објектот Пакет Висина : 19.6 cm.Објектот Пакет Тежина : 0.592 кг.Врати, поправка и rehydrate крупни, непослушните, оштетена коса со овој супер навлажнувачки чистење решение.Вашата коса никогаш не изгледаше поздрав и shinier.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите