.

.

Професионални Коса Clipper Водич Чешли за Wahl Замена Прилог Стражари Поставени 8 Бои и Големини Прилог Упатство Чешел за Некои Wahl Clippers/Trimmers

Професионални Коса Clipper Водич Чешли за Wahl Замена Прилог Стражари Поставени 8 Бои и Големини Прилог Упатство

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

✂✂ ВОДИЧ ПРИЛОГ : Тие се, главно, за Wahl професионални clipper тревите, не одговара за сите wahl коса clippers.Одговара на сечилото големина : 1.79" x 1.52".Мала грешка при мерење постои. ✂✂ КОСА ВОДИЧ ЧЕШЛИ : Шарени Водич Чешли обезбеди 8 големини, вклучувајќи ги и 1/8",1/4",3/8",1/2",5/8",3/4",1". ✂✂ ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : косата clipper чувари лесно да се прибере и на полетување.Големината is1.79" W x 1.52" Х. ✂ ✂ ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : clipper balde водич прилог е изработен од ABS.Издржливи доволно за редовно бричење влакната. ✂✂ ПО-УСЛУГА : На косата clipper водич чешли се не за сите wahl коса clipper, ве молиме контактирајте со нас кога ти треба помош.Прилагодување на средување на должини.Се користи за деца, мажи.Се користи за косите, бради, мустаќи.Одговара за сечилото на 1.79 во x 1.52 во.Ќе биде 2-3мм грешка во мерењето.Изработен од пластика. 8 парчиња на clipper чувари.Може да се користат за различни wahl clipper, не сите clipper.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите