.

.

Топлина Лист Пица Камен Пица Бразилецот Камен, 13-Инчен

Топлина Лист Пица Камен Пица Бразилецот Камен, 13-Инчен

мислење на клиентот:

DEN 526.80
Достапност
Во достапна форма

Останува топла за продолжен период.Cordierite керамички нема да попуштат со флуктуирачки температури.Тула печка за печење.Направен во U. S. A. Топлина Лист Пица Камен е како ниедна друга за да се постигне тоа тули рерна ефект.Одлично за пица и леб за рерна или на скара.Лесно чистење со употреба на пластични scrapper и сода бикарбона.Топлината Лист Пица Камен е 13" круг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите