.

.

Кох 7526030 Ролери Синџир Конектор Линк, 3-Pack, A2060

Кох 7526030 Ролери Синџир Конектор Линк, 3-Pack, A2060

мислење на клиентот:

DEN 186.96
Достапност
Во достапна форма

Стандард ролери синџир конектор линкови исполнат ASME/ANSI B29.1 стандарди.Теренот : 1-1/2 инчи.Продажба на единица : 3 парчиња.Пакет Димензии : 5.0" L x 2.75" W x 3.62" Ж. Од Производителот Koch Industries еден влакно ролери синџир конектор линкови може да се користи за да се приклучат 2 парчиња на синџир од 2 теренот постепено.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите