.

.

Орбита Sprinkler Систем 1-Инчен Месинг Подземни Stop & Отпад Вентил 41045

Орбита Sprinkler Систем 1-Инчен Месинг Подземни Stop & Отпад Вентил 41045

мислење на клиентот:

DEN 1396.32
Достапност
Во достапна форма

ПОКРИЕНОСТ : .Автоматски канализација вода од sprinkler систем кога се во позиција off.Главната shut-off за sprinkler системи. 1 Во.женски навој.Дувачкиот изградба.За надворешна употреба со ладна вода само.Од Производителот На Подземни Запре и Отпад Вентил е главната shut-off за sprinkler системи.Тоа го спречува водата да тече назад во главната водоводна со автоматски одвод кога во позиција off.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите