.

.

Се ПРИМЕНУВА БИОХЕМИЧАРИ 407804A Злато-N Јасно Базен Вода Clarifier, 1 gal

Се ПРИМЕНУВА БИОХЕМИЧАРИ 407804A Злато-N Јасно Базен Вода Clarifier, 1 gal

мислење на клиентот:

DEN 467.76
Достапност
Во достапна форма

ПРИДОБИВКИ : Поплочува облачно базен вода брзо.УПОТРЕБА : се Применува редовно да им помогне на базен филтер работи поефикасно.КОМПАТИБИЛНОСТ : Работи со сите sanitizers вклучувајќи бром, хлор, солена вода, озон, минерали и biguanide.КАРАКТЕРИСТИКИ : Уникатна боја се менува акција покажува дека тоа е работа; Високо концентрирана формула.ВКЛУЧУВА : Онаа 1-gal резервоар на Злато-N-Јасно од Применува Биохемичари.Објектот Пакет Количина : 1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите