.

.

OBK G4 26 Целосен Прекин Виткање Планински Велосипед 21 Брзина Велосипед Мажи или Жени MTB Свитлива Рамка

OBK G4 26 Целосен Прекин Виткање Планински Велосипед 21 Брзина Велосипед Мажи или Жени MTB Свитлива Рамка

мислење на клиентот:

DEN 2011.20
Достапност
Во достапна форма

Daul Диск Сопирачки Системи : направи сопирачки повеќе чувствителни.Надградба на рамка : Свитлива рамка за да го направи тоа лесно за чување и носат.Високо квалитетни додатоци : Shimano 3*7 shifters,shimano пред derailleur и задни derailleur,3 зборуваше Маг тркала.Целосен Прекин на : Преден и заден амортизер направи да се чувствуваат поудобно.виткање велосипеди за возрасни, се вклопува до 5'3 до 5'9".Велосипедот Спецификација Рамка : 17" челик Свитлива Рамка Вилушка : MTB Суспензија Вилушка Гуми : 26"*1.95 целосна balck гуми Rim : 3 Зборуваше Маг тркала Сопирачки : Дискови Сопирачки F/Derailleur : Shimano TZ 30 R/Derailleur : Shimano TZ-50 Shifter : Shimano EF-500 Freewheel : 7 плус тежина : 40lbs се вклопува до : 5'3"- 5'9" Максимална тежина капацитет : 300 кг За инсталирате : 1.Овој велосипед ќе пристигне 85% состави.Ќе треба да се инсталира на педали, предните тркала, handlebar и воздух до гуми. 2. Ротирање на вилушка за 180 степен пред да се соберат на предните тркала (на сопирачката ќе биде во предниот дел на велосипед) 3. На возилото конци се различни од левата страна и десната страна.L / R знаци се означени на вретеното на секој возилото, бидете сигурни дека тие се собрани на десната страна.На десната страна на возилото, има право рака тема.На левата страна на возилото има левата рака тема.Тема и педали во минута оружје колку што можете да со рака. 4.Сите алатки се вклучени во пакет на услуги,без дополнителни алатки за Контакт : Без разлика на тоа има било какви прашања ве молиме контактирајте со нас во прв пат.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите