.

.

КОНТИНЕНТАЛНА TerrainContact A/T All-Terrain Радијални Гуми - 245/75R16 120S

КОНТИНЕНТАЛНА TerrainContact A/T All-Terrain Радијални Гуми - 245/75R16 120S

мислење на клиентот:

DEN 1176.00
Достапност
Во достапна форма

LT245/75 R16 120/116 S E/10 БУВ.Одговара тип : Универзална Одговара.Капацитет : 3042 фунти.Објектот Тежина : 46.5255 фунти.Основана во 1871 година, Континентална е мултинационална компанија која произведува безбедно, ефикасно, и перформансите-ориентирана гуми за патнички автомобили, комерцијални возила, и две-wheelers.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите