.

.

Mastercraft Stratus АП Сите-Теренско Гума - 31X10.50R15 6ply

Mastercraft Stratus АП Сите-Теренско Гума - 31X10.50R15 6ply

мислење на клиентот:

DEN 1512.00
Достапност
Во достапна форма

Гуми Само - Воланот Не Се Вклучени. 50,000 Миле Treadwear Заштита.Sidewall : Црни Букви.Оптоварување Опсег : C (6 ply).Mastercraft гуми се направени од страна на Купер Гуми, Американец компанија.Тие нудат целосна линија на гуми поддржани од страна на повеќе од 100 години искуство.Тоа е она што го прави Mastercraft Професионален Избор.На Mastercraft Stratus АП гуми се дизајнирани да се вози на тротоарот, а исто така обезбедување на влечење на фарма, нечистотија, и/или чакал за патишта.На Solarus АП е идеален за целосна големина на пикап камиони и разни спортски автомобили.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите