.

.

Jeremywell 40, СКОПЈЕ ' Рѓосувачки Челик Ролери Синџир Форумот Линк (10PCS)

Jeremywell 40, СКОПЈЕ ' Рѓосувачки Челик Ролери Синџир Форумот Линк (10PCS)

мислење на клиентот:

DEN 517.92
Достапност
Во достапна форма

Сосема Нов објект од фабриката.Бесплатен Превозот во рамките на Континентална на сад.Истиот работен ден процесирање на нарачката пред 12 : 30 PDT.Гаранција За Квалитет.Ова е Оригинален бренд нови Donghua Синџир на производот директно од Jeremywell International, Inc.(подружница на Donghua Синџир Група) се наоѓа на Езерото Шума, CA.Donghua е еден од најголемите светски производители на синџири Диск, Земјоделски синџири, Лист синџири, Транспортни синџири, од не ' Рѓосувачки Челик Синџир, Sprockets и Брзини.Donghua има најширока палета на производи во овој сектор, со над 10.000 спецификации.Ние дизајн, производство, и соберат сите составни делови во нашата верига која ни овозможува да ги гарантира истите високи стандарди од почеток до крај.Нашиот фокус е доставување доследно високи технички квалитет, логистичка стабилност и силна услуги на клиентите - на кратко, осигурувајќи нашите клиенти се и задоволни и успешни.Donghua има меѓународно признати сертификати за квалитет од ISO 9001 : 2000 QM сертификација преку ISO 14001 (кои документи на одржливоста и еколошка компатибилност на производство и отстранување на отпадот процеси) на ISO/TS 16949 квалитетот и барањата за автомобилската индустрија.Друг специјалист сертификати од Американскиот Нафтен Институт, Сертификат за Сообразност за Мерење на Системи за Управување и Извоз Инспекција Сертификат докаже дека Donghua се повеќе од способни за задоволување на квалитетот на реперите утврдени од страна на индустријата.Donghua има само еден стандард, Најдобро.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите