.

.

Луисвил 2020 Докажано (-13) Fastpitch Лилјак

Луисвил 2020 Докажано (-13) Fastpitch Лилјак

мислење на клиентот:

DEN 660.00
Достапност
Во достапна форма

БАРЕЛ : Целосна Композитни со инженерните слатка место за подобро чувство и поп за контакт.ИЗГРАДБА : Еден-парче дизајн за солидна чувствуваат за контакт.ЗАМАВ ТЕЖИНА : Ултра избалансиран – светло & лесно да се лулаат за зголемена контрола и лилјак брзина.Се Справи Со : Целосна Композитни.Наменета за помладите играчи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите