.

.

Magswitch Вежба Притиснете Ограда

Magswitch Вежба Притиснете Ограда

мислење на клиентот:

DEN 4536.00
Достапност
Во достапна форма

Моќни магнети ви овозможи брз позиционирање и фино прилагодување на оградата и направи тоа лесно да се отстрани продавница и кога оградата не е потребен.Магнети може да се позиционираат на различни точки на оградата за оптимално поставување на мали вежба притиснете маси.На здрав вертикална плоча дека не треба да се мешаат со вежба чак, дури и кога дупчење дупки во близина на оградата.Стоп блок кој може да биде брзо се позиционира исплакнете со вежба притиснете маса или жртвениот материјал под работното парче, и може да се чуваат надвор од патот, кога тоа не е потребно.Оградата плоча е 13 инчи долг од 2 1/2 инчи висок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите