.

.

uxcell 2 парчиња 8 Говорник Скара Мрежа Декоративни Круг Woofer Guard Заштитник Покрие Аудио Делови Црна

uxcell 2 парчиња 8 Говорник Скара Мрежа Декоративни Круг Woofer Guard Заштитник Покрие Аудио Делови Црна

мислење на клиентот:

DEN 443.76
Достапност
Во достапна форма

Рамка Материјал : ABS Пластика; Мрежа Материјал : Ладно Валани Челик.Надворешниот Дијаметар : 240mm / 9.45 инчен; Внатрешен Дијаметар : 185mm / 7.28 инч.Завртка Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 инчен; Дијагонала Центар Дупка Растојание : 208mm / 8.19 инч.Се дистрибуираат завртки, направи што повеќе лесен за инсталација.Одлично за звучник кабинет, дома јазик или јазик.Спецификација : Рамка Материјал : ABS Plastic Mesh Материјал : Ладно Валани Steel Outer Дијаметар : 240mm / 9.45 inch Inner Дијаметар : 185mm / 7.28 inch Screw Дупка со Дијаметар : 4mm / 0.16 inch Diagonal Центар Дупка Растојание : 208mm / 8.19 inch Package Содржина : 2 парчиња x Говорникот Скара со Screws Description : Дистрибуираат завртки, направи што повеќе лесен за инсталација.Одлично за звучник кабинет, дома јазик или јазик.Заштитете го вашиот Subwoofer од прекини, rips, солзи и вдлабнатини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите