.

.

Tri-Проток TFPN20028 Супериорен Pin Точка Lubricator (Merchandiser Pack) - .25 оз.

Tri-Проток TFPN20028 Супериорен Pin Точка Lubricator (Merchandiser Pack) - .25 оз.

мислење на клиентот:

DEN 480.00
Достапност
Во достапна форма

Tri-Проток на производи за да Можете Movin со тројно акција за чистење, заштита и подмачкување за да се зголеми ефикасноста на вашиот.Нашите масла, greases и degreasers се комбинираат напредни состојки со идеална примена на методи за борба вашите непријатели на патот, патека или песна - влага, корозија и метал на метал триење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите