.

.

WearMe Про - Модерен Плоштад Стил Метална Рамка Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила

WearMe Про - Модерен Плоштад Стил Метална Рамка Сина Светлина Блокирање На Компјутерски Очила

мислење на клиентот:

DEN 432.00
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. ????СИНО СВЕТЛО БЛОКАТОР & ЗАМЕНЛИВИ ЛЕЌИ – се Намалат симптомите на напрегање на очите за време на продолжена компјутер изложеност.Овие рамки се најдобри користи како затворен леќи за долги часови на компјутер се користи со цел да се задржи природниот спиењето и око производство.Оригиналниот без рецепт леќи може да се замени со прогресивни леќи во било продавници. ????ВИСОК КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛИТЕ – Овие сино светло блокирање на очила се направени од високо квалитетни Поликарбонат материјал.Издржлив и силен метал храмови, сите детали се осигурате дека сте совршена изведба. ????НЕМА ПОВЕЌЕ замор на ОЧИТЕ - Око замор, заматен вид и главоболка поради продолжено екранот време може да се спречи со нашите сина светлина блокирање очила!. ????????БРЕНД - Wear Me Про е семејна сопственост eyewear бренд, основан во сончеви Аризона.Wear Me Про е страсна за обезбедување на прифатлива eyewear, но исто така и за помагање на локалните добротворни организации.Благодарение на тековната поддршка на нашите клиенти, секоја година ние донира илјадници очила за децата кои имаат потреба. ????ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА-Нашите #1 приоритет тука во Wear Me Про е вашата среќа!Што значи ние стоиме зад нашите производи 100% !Ние секогаш сме тука да ги реши сите прашања може да имате со нашиот производ, едноставно стигнеме до нашиот тим за поддршка за брзо решавање на вашите проблеми.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите