.

.

CHILLSILA Скара Додатоци, 30 Парчиња СКАРА Скара во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Бразилецот Алатки со Складирање Престилка за Полнење за Кампување Двор Скара Подароц?

CHILLSILA Скара Додатоци, 30 Парчиња СКАРА Скара во Собата, од не ' Рѓосувачки Челик Бразилецот Алатки со Складирање

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

【30 Компјутери BBQ Додатоци】Скара прибор сет вклучува : преносни складирање престилка, 4 во 1 шпатула, месо вилушка, маша, месо нож, скара четка за чистење, дополнителна четка главата, месо инјектор, месо термометар, скара мат, 8 x BBQ skewers, 8 x пченка носители, 2 x сол и црн пипер shakers, 2 x силикони basting четка. 【Погодно за Складирање】Нашиот единствен оксфорд ткаенина складирање престилка е дизајниран со цел за олеснување на вашата работа за да ги зачувувате вашите BBQ tools.Секој скара додаток може да се чува добро организиран во престилка, која е лесно да се справи.Друга поента е дека секој долго-се справи со bbq алатка има удобен виси циклуси кои ви помогне да се откажам нив лесно. 【Трајни Што е уште поважно, долго-ракува скара алатки би можеле да се осигурате дека сте во safe distanceis кога ќе се готви без да се грижите за добивање на изгорени. 【Професионални и Повеќенаменски】Оваа скара додатоци сет вклучува 4-во-1spatula за нервира, сечење месо и отворање шишиња.Обновливи нерѓосувачки Челик Skewers може да се користи за јаглен, гас, и инфрацрвена бразилецот.Престилка го спречува вашиот облека од добивање валкани додека бразилецот и bbq за чистење со четки може да се чистат сите видови скара после тоа се излади. 【Одличен Подарок Избор】Оваа функционална bbq алатки во собата е погоден за кујна, двор, или надвор кампување.Со убаво дизајниран подарок кутија и торбичката, тоа е прекрасен бразилецот подарок сет за мажите и жените за роденден, татковци ден, мајки ден, денот на благодарноста или Божиќ ден и друга прилика дека заслужува да се одбележи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт нашата служба за корисници, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да ви помогне да го реши проблемот. 1 x шпатула. 1 x маша. 1 x месо вилушка. 1 x месо нож. 1 x скара мат. 1 x месо инјектор. 1 x месо термометар. 1 x скара чистење со четка со дополнителна четка главата. 1 x оксфорд ткаенина за чување(складирање престилка). 2 x силикони basting четка. 2 x сол и црн пипер shakers. 8 x BBQ skewers. 8 x пченка носители.Нашата единствена оксфорд ткаенина складирање престилка е дизајниран со цел за олеснување на вашата работа за да ги зачувувате вашите BBQ tools.Секој скара додаток може да се чува добро организиран во престилка, која е лесно да се справи.Времето поминато со семејството и пријателите е достоен за секоја секунда.Во CHILLSILA, им препорачуваме да има среќен пат.Уживаат на скара или јадење со нашите скара во собата. 30 PCS практични скара додатоци ги задоволат вашите готвење различни потреби.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите