.

.

HETSI Активност Trackers smartwatches Фитнес ip67 Водоотпорен Крв, Кислород/отчукувањата на Срцето Следење Мулти-Спортски Режим Дами Екран во Боја, Злато Погоден за Android или iOS Си?

HETSI Активност Trackers smartwatches Фитнес ip67 Водоотпорен Крв, Кислород/отчукувањата на Срцето Следење Мулти-Спортски

мислење на клиентот:

DEN 2272.80
Достапност
Во достапна форма

SMART ЗДРАВЈЕ БАТЛЕР : Следење на срцето околу часовникот, следење на квалитет спиење, чекори, калории изгори и снимање на активност време, sedentary сигнали, сите што ви помогне да се развие здрава распоред.Се прилагодат за да водите поздрав начин на живот.ПОВЕЌЕ СПОРТСКИ НАЧИНИ : Нашиот фитнес тракер може да се следи во реално време, вклучувајќи одење, трчање, велосипедизам и други спортски податоци за да ви помогнат подобро да се разбере секој конкретен случај.Тоа е најдобар избор за фитнес ентузијасти.Водоотпорен : фитнес тракер е водоотпорен и заштитен од дожд, туш и пот. (Ве молиме имајте во предвид дека не се носат во морска вода и топла вода).Компатибилност : Нашата smart бразлетна е компатибилен со Android 4.4 или повисоко и i OS 8.0 или повисоко. (Не е достапна за PC i Pad или таблет компјутер).Ние нудиме 24-часовна бесплатна консултација услуга за да ви даде голем шопинг искуство.Применливи платформа : платформа android, Apple i OS платформа компатибилен платформа : i OS, ANDROID Применливи луѓе : возрасни, мода, маса големина на екран : 0.96 Изглед, големина : 46*8*11.5 Материјал : цинк легура капацитетот на батеријата : 120 m Ah Производ тежина : 43g тело меморија : 64 K (Флеш 512 K) носи стил : wristband оперативен режим : допир интерфејс : USB 2.0 безжична растојание : 5m (inclusive) -10m (inclusive) wristband материјал : Метал боја : црна, злато, сребро пакување листа : кутија прирачник хривнија полнење линија.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите