.

.

HTH 67029 Откажат Flocculant Базен Почиста, 1 qt

HTH 67029 Откажат Flocculant Базен Почиста, 1 qt

мислење на клиентот:

DEN 357.12
Достапност
Во достапна форма

ПРИДОБИВКИ : Зема досадна и облачно базен за вода и брзо се претвора тоа да се кристално јасни базен дека можете да уживате во сите сезона долго.УПОТРЕБА : се Применува flocculant директно до базен; следат пакет инструкции за најдобри резултати.КОМПАТИБИЛНОСТ : Само за дрвата кои може да вакуум населиле материјал директно на отпад, а не преку филтер; работи со saltwater базени.КАРАКТЕРИСТИКИ : Базен floc нема да влијае на p H ниво или оштетување филтер опрема; Поплочува облачно базен вода; ја Подобрува филтрација.ВКЛУЧУВА : Онаа 1-qt контејнер на откажат flocculant за базенот со вода.Стил : Ново Пакување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите