.

.

Гребло Zilla | крупните Тешки Водни Плевел Гребло со Долго Tines За Езера & Езерца

Гребло Zilla | крупните Тешки Водни Плевел Гребло со Долго Tines За Езера & Езерца

мислење на клиентот:

DEN 4079.76
Достапност
Во достапна форма

Rake Zilla е повеќенаменски, тешки, но, сепак, лесен водни плевел гребло, skimmer & колектор.Вклучува монтажни плови комплет и 25 ft јаже за истурам надвор во вашиот езеро или базен и собирање на постоечкиот плевели и остатоци.Оваа еден-на-еден вид езеро гребло нуди супер широк 40 инчи гребло главата што го прави веројатно најдобар водни гребло за управување со алги, алги, остава, и други остатоци во езера и бари.Достапни во 7ft и 11 ft се справи со должини.Rake Zilla е криви се справи со притисокот и прилагодлива должина го прави полесно да се гребло и се соберат езеро и езерото плевели на вашето тело.Rake Zilla е екстра долг 9" tines работат одлично за scooping и вчитување купови на плевели, па нема потреба да се повлечи заедно на теренот вилушка!Оваа алги & плажа гребло е изграден за да трае и доаѓа со 100% Пари Гаранција за враќање на!.Големина : 11 ft се справи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите