.

.

Животински Облик на Монистра зоолошка градина на Животните Мушка Шарм Пластични, Шарени Занает Монистра 0.66 Фунти со Различни Животински Дизајн за Деца DIY Накит Зан

Животински Облик на Монистра зоолошка градина на Животните Мушка Шарм Пластични, Шарени Занает Монистра 0.66

мислење на клиентот:

DEN 287.76
Достапност
Во достапна форма

Избрани форми : овој пакет содржи 300 г/ 0.66 фунти на животински облик на монистра, околу 180 парчиња во вкупно, кои доаѓаат во различни форми и бои, живописни во форма и светла во боја, доволно количество и богата стилови за да можете да ја користите и да го замени во различни рачно изработени проекти.Детални големина : секоја зоолошка градина на животните лежиште во облик на мерки за 0.98 инчен/ 25 мм, и дупката е околу 0.16 инчен/ 4 mm во дијаметар, ве молиме проверете ја големината пред купување; Мали предмети, на децата треба да ги користите овие монистра, под надзор и водство на родителите.Сигурен материјал : изработени од квалитетни пластични, овие животни на шарени занает монистра се сигурни за употреба, не е лесно да исчезнат или да се скрши лесно, лесен и компактен, која може да остане во светла боја за долго време.Повеќе usages : зоолошката градина на животните мушка шарм се идеални DIY материјали за разни проекти, како што се прави ѓердан, обетки, белегзии, привезоци, cellphone виси додатоци, anklets и повеќе; се однесува Само на нив според различни предност, и се опуштите од различни проекти.Новина подарок : пластични животинско зрнца може да биде новина подароци за вашиот син, ќерка, внук, пријатели, соученици или љубовник, кој може да ги направи среќни за роденден, годишнина, Божиќ, Валентин " Ден и повеќе, подобрување на односот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите