.

.

360 Смета самолепливи Киселина Бесплатна Фото Агли за Scrapbooks Меморија Книги (Златно-Црна-Kraft)

360 Смета самолепливи Киселина Бесплатна Фото Агли за Scrapbooks Меморија Книги (Златно-Црна-Kraft)

мислење на клиентот:

DEN 201.36
Достапност
Во достапна форма

360 фото ќошиња по пакет.Вкупно 360 фото агли!.Киселина Слободно - Фото Безбедно.Употреба во scrapbooks, меморија книги и повеќе.Лесен за користење : само кора фото агол на исклучување од лист и да ги применуваат директно да албум страници, или се лизга над агол од слика и позиција на албумот страница.Се користи за scrapbooks, слика рамки, фото албум, меморија книги, личните весник и дневник, исто така, може да се примени за фото ѕид декорација.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите