.

.

LifeSong Пресвртници 3-та Годишнина Слика Рамка од 3 Години од Брак - Три Години Свадба Keepsake Подарок за Родителите Маж на Жена му неа Има 5x7 Фото - Најдобро е Сепак да Дојде

LifeSong Пресвртници 3-та Годишнина Слика Рамка од 3 Години од Брак - Три Години Свадба Keepsake Подарок за

мислење на клиентот:

DEN 2287.20
Достапност
Во достапна форма

✔Овие ★БЕЗВРЕМЕНСКИ★ Ласерски Гравирани Око Фаќање keepsake фото рамки ќе се негува и сакаше засекогаш.Направени од врвен квалитет природни цврсто дрво.Го прослават вашиот трета свадба годишнината со овој посебни декоративни дрвена рамка.Одличен подарок идеја за родендени, три години годишнини, Божиќ, и Денот на Вљубените. ✔Текст Гласи : "Најдоброто Допрва Треба Да Дојде". ✔Може да се користи како вертикални и хоризонтални фото рамка Димензии : 7.5 x 9.5 Слика рамка има 5 x 7 фотографии со предната и задната easel. ✔Добие ♥РОМАНТИЧНИ♥ 3-та Годишнина Слика Рамка присутни за мажи, жени, среќни парови, сопруг, сопруга, дечко, девојка, мајка, татко, родители, Г-дин и Г-ѓа, најдобар пријател. 3 Година Фото рамка декорација доаѓа со стакло предната и задната стојат easel за табела екранот.Рамката, исто така, може да биде лесно да се користи како ѕид оркестарот. ✔Рачно изработени во ★САД★ и дизајниран исклучиво од страна на 2018 Life Song Пресвртници.Го прослават вашиот посебни годишнината ден со вашиот љубовник од страна ужива Life Song Пресвртници Цврсто Дрво Свадба Годишнината Слика Рамка.Добиете овој дар како keepsake да се запамети вашиот посебен ден.Life Song Пресвртници создаде совршен Третата Годишнина фото рамка подарок.Дрвени слика рамки беа дизајнирани, рачно изработени, и врежани во САД од страна на 2018 Life Song Пресвртници.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите