.

.

25 во 1 Screwdrivers, Професионалната Електроника Поправка Алатка за Полнење Со Прецизност Шрафцигер Сет, Очила Шрафцигер, Лаптоп Шрафцигер за Полнење, Компјутер Шрафциге

25 во 1 Screwdrivers, Професионалната Електроника Поправка Алатка за Полнење Со Прецизност Шрафцигер Сет, Очила

мислење на клиентот:

DEN 598.56
Достапност
Во достапна форма

ШИРОКО се КОРИСТИ: Нашите шрафцигер поставите има 25 различни видови на шрафцигер битови.Ова доаѓа во рака со поправки, кои се движат од видиме на малите апарати за дома, мини шрафцигер поставува идеален за камери, часовници, компјутери, очила, лаптопи, телефони, играчки, часовници и други прецизност уреди за поправка, исто така, и за дома поправка, како што се маси и столови.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ: Нашите прецизност шрафцигер поставени се направени на стврднат јаглероден челик, издржливи и отпорни на корозија.На шрафцигер е тенок и совршено дизајниран за мали завртки.ПОВЕЌЕ КОМБИНАЦИИ : 25 во 1 мала screwdrivers сет вклучува : Филипс Завртки, Дупчиња Завртки, Torx Навртки И Завртки, Триаголник Завртки, Хексадецимален Завртки, U Завртки и Penta Завртки.Овие вежба бита може да ги исполни сите поправка алатка потребите за мали димензии.ЛЕСНО ДА се НОСАТ: Нашите шрафцигер доаѓа во сметководствената случај, случај да ви помогне да ги задржи на организиран и дури и полесно е за носење, во секое време и насекаде.Во денешно време, се повеќе и повеќе луѓе ги користат мобилните телефони и рачни часовници, се уште многу луѓе купуваат поправка колекции и ги чуваат дома, затоа што тоа е мал и лесен. 100% ОДЛИЧНА УСЛУГА : Брза испорака, Ние и ветуваме на Завртката возачот поставете се со висок квалитет, Но ако не ви се допаѓа тоа, немојте да се грижите и да ги споделите со нас.ние ќе одговорен за оние Ниска веројатност несреќа наредби, ние може да направи реконструкција или да испраќате нови една за слободни или други решение на сакате.Нашиот тим е посветена на создавање на висок квалитет на Завртка возачот set WIDELY се КОРИСТИ : Нашата шрафцигер поставите има 25 различни видови на шрафцигер битови.Ова доаѓа во рака со поправки, кои се движат од видиме на малите апарати за дома, мини шрафцигер поставува идеален за камери, часовници, компјутери, очила, лаптопи, телефони, играчки, часовници и други прецизност уреди за поправка, исто така, и за дома поправка, како што се маси и столови.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата прецизност шрафцигер поставени се направени на стврднат јаглероден челик, издржливи и отпорни на корозија.На шрафцигер е тенок и совршено дизајниран за мали завртки.ПОВЕЌЕ КОМБИНАЦИИ : 25 во 1 мала screwdrivers сет вклучува : Филипс Завртки, Дупчиња Завртки, Torx Навртки И Завртки, Триаголник Завртки, Хексадецимален Завртки, U Завртки и Penta Завртки.Овие вежба бита може да ги исполни сите поправка алатка потребите за мали димензии.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Нашата шрафцигер доаѓа во сметководствената случај, случај да ви помогне да ги задржи на организиран и дури и полесно е за носење, во секое време и насекаде.Во денешно време, се повеќе и повеќе луѓе ги користат мобилните телефони и рачни часовници, се уште многу луѓе купуваат поправка колекции и ги чуваат дома, затоа што тоа е мал и лесен.Цел сега!100% ОДЛИЧНА УСЛУГА : Брза испорака, Ние и ветуваме на Завртката возачот поставете се со висок квалитет, Но ако не ви се допаѓа тоа, немојте да се грижите и да ги споделите со нас.ние ќе одговорен за оние Ниска веројатност несреќа наредби, ние може да направи реконструкција или да испраќате нови една за слободни или други решение на сакате.Бидете сигурни да додадете во количката!Пакетот вклучува : Завртка возачот поставите×25 Screwdriver се справи×1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите