.

.

75 Компјутери Kraft Застане Пошта, 5.9×8.6 Инчи kraft хартија resealable кеси со прозорецот, Еднократно, на хартија zip торба, застане храна пошта Топлина Запечатува за Домашна или

75 Компјутери Kraft Застане Пошта, 5.9×8.6 Инчи kraft хартија resealable кеси со прозорецот, Еднократно, на

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

✅【Вредност Економски 75-парче Запечатува Торби Поставите】Оваа обновливи zip заклучување кафе кеси поставите големина : 5.9 × 8.6 инчи, прозорецот висина е 1.6 инчи, на дното дијаметар е 2.4 инчи и капацитет е 5.7 унци, која може да ги задоволи повеќето храна складирање потреби.На kraft хартија сет вклучува 75 парчиња, што е многу економичен и евтин. ✅【Премиум Kraft Застане Пошта】На обновливи zip заклучување хартиена кеса е направен од висок квалитет на храна-одделение kraft хартија и пластика, со храна-одделение ЈП внатрешна филм, која има одредена влага-доказ функција, но тоа не е погоден за течности и има одличен рок на траење., што може да се користат со доверба. ✅【Практични & Преносни】Оваа kraft хартија во запечатен храна торба е дизајниран со единствено еднострана матирано транспарентен прозорец, овозможувајќи ви лесно и удобно да ги пребарувате содржините.Лесна и компактна големина дизајн го прави овој kraft хартија во запечатен торба лесно да се носат и продавница.Тоа е првиот избор за дома и излет складирање. ✅【Патент & Топлина Запечатува Дизајн】Оваа kraft хартија за пакување торба доаѓа со патент отворање и затворање на дизајн, кој обезбедува одлична запечатување ефект, што е погодно да се отвори и да го користите.Исто така може да бидат запечатени со запечатување машина и може да се користи.Таму е У облик на жлебот солза од страна на запечатени ќеси, што го прави чување и пристап до повеќе погодно. ✅【Широко се Користи】На обновливи храна складирање кеси е широко се користат за пакување кујна состојки, храна, кафе, претежно оброци, десерти и други дневни потреби, итн.Тоа исто така може да се користи за да се стави на вашиот сопствен бренд етикета на мало или примерок екранот пакување.Ако сметаш дека тој не ги исполни вашите очекувања, едноставно да го вратите за целосна наплата.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде задоволително решение во рок од 24 часа!.Спецификација : Предмет : Kraft хартија стојат торба со прозорецот Количина : 75 парче сет Големина : Една големина е : 5.9"x 8.6" Материјал : Kraft на хартија/ЈП Функција : Ова kraft хартија запечатени ќеси е BPA-free, невкусна, и има одлична сигурност и издржливост.Разни запечатување дизајни : 1 - Ова kraft хартиена кеса има само-запечатување лента дизајн и патент може да се користи постојано. 2 - Ако сакате посилен печат, можете исто така да користите запечатување машина за топлина печат.По варењето, пакетот може да се отвори преку U-облик лесен-за-солза отвор за лесно складирање и отстранување.Е применливо : Ова kraft хартија стои торба со прозорецот може да се користи како складирање торба за француски помфрит, кафе, грав, ореви, десерти, бонбони, чај, сушено месо и зачини.На kraft хартиена кеса не е само погодна за дом и кујна, но исто така погоден за излет и канцеларија патување.На stand-up пакување торба дизајн заштедува простор и го задржува вашата кујна складирање кутија чисти.На stand-up амбалажа кеса со транспарентен прозорец лесно може да се идентификуваат на пакување на содржина.Answer : ___________________________ Note : патент заклучување застане запечатени торба има одредени водоотпорен и влага-доказ функции, но тоа не е препорачливо да се продавница течност.

Клучни карактеристики

Item:
Kraft paper stand bag with window
Quantity:
75 piece set
Size:
A single size is
Material:
Kraft paper/PE
Feature:
This kraft paper sealed bag is BPA-free, tasteless, and has excellent safety and durability.
Various sealing designs:
1- This kraft paper bag has a self-sealing strip design and the zipper can be used repeatedly. :
2- If you want a stronger seal, you can also use a sealing machine to heat seal. After sealing, the package can be opened through the U-shaped easy-to-tear opening for easy storage and removal. :

Им се допаѓа и на купувачите