.

.

Delisert Завртка Тема Вметнете 9/16-12x1D 304 од не ' Рѓосувачки Челик 200pieces

Delisert Завртка Тема Вметнете 9/16-12x1D 304 од не ' Рѓосувачки Челик 200pieces

мислење на клиентот:

DEN 904.80
Достапност
Во достапна форма

Отпорност на абење.Отпорност на корозија.Отпорност на топлина.Материјал заштеда.Тема вметнете е нов тип на fastener.Тоа се користи за производство на висока јачина,носат-корозија,висока должност,вибрации доказ.Тоа е прецизност формирана калеми, од не ' рѓосувачки челик жица имаат дијаманти во облик на крст-дел.тема вметнете се користи за производство на висока јачина, носат-корозија, висока должност, вибрации доказ и exchangeable им била заклучена врски со метални и неметални материјали, како на пример Al, алуминиум, железо, пластика.тема вметнете бенефиции сите оние кои страдаат од misaligned оштетени или носи женски теми, како и.Може да се прилагоди доколку е потребно Нашата Услуга ви Обезбеди со професионални и технички услуги и прва класа на услуги!Со широк спектар на производи ; Прифатлива , обезбедување на квалитет, навремена испорака.Прва класа производство на опрема , голем број на високо - квалитетни талент ; Цврсти научни истражувања сила.Управување механизам со рационална наука , напредно откривање значи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите