.

.

COOFANDY Мажите Тренингот Качулка Резервоарот Врвот без Ракави Салата Маскирани Отсечени Кошула Чипка-up Bodybuilding Мускулите Т Кошули

COOFANDY Мажите Тренингот Качулка Резервоарот Врвот без Ракави Салата Маскирани Отсечени Кошула Чипка-up Bodybuilding

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

65% Памук, 30% Полиестер, 5% Spandex.Drawstring затворање.Увезени.Растеглив, мека и дише ткаенина, се задржи телото на ладно и суво време на вашиот тренингот.Без ракави качулка мажите тренингот на мускулите отсечени Т кошули дизајн во цврсти бои прилагодливи drawstring чипка-до затворање,кенгур, џебови во.Без ракави салата дуксери е одлична за сите сезони.Натпреварот на овие стилски салата резервоарот врвот со спортски шорцеви за време на вашиот trainning време,или носат со неврзан панталони или фармерки за модерен изглед.Погоден за тренингот за обука , фитнес ,bodybuilding , кревање,слободно носете и други активности на отворено.Совршен подарок за сопруг или пријатели.Машина перат.ЗАБЕЛЕШКА : за Да се осигура вашето најдобро одговара на големината на,ве молиме проверете ја големината информации внимателно да бидете сигурни дека вашата мерење пред да нарачате.Лесно погоден за сите видови на спорт, многу погодна за салата, вежба, кондиција, обука, кревање, работи, спорт, велосипедизам, дневниот одмор, улична мода, плажа, патување.На скроени жила е дизајниран да го покаже вашите мускули, што ќе ви овозможи поголема флексибилност во боди билдинг, вежба, и гимназија, трчање, кревање, фитнес тренинг и други спортови.Coofandy салата жила вест е мултифункционален sweatshirt.Без разлика дали тоа е работа надвор во салата, обука дома, да работат во парк, или само да се носи за да се исполнат пријатели, тоа е добар избор.COOFANDY е добар во интегрирање на спортски естетика и стил на живеење во производи, обрнувајќи внимание на научни и технолошки содржината на производи, како и интегрирање на практични и парична казна изработка.Тоа значи страста, независноста, самодоверба и елегантен став кон животот, и е од најатрактивните облека бренд.COOFANDY салата жила качулка дизајн го прави лесно да се стави на и полетување.Памук-мешавина водат ткаенина е растеглив и неверојатно мека, се чувствува и кожа-пријателски.Тоа е многу удобно за време на вежбање или вежбање и нема да предизвика оштетување на кожата.Уште поважно, тоа е најдобар дизајн за да се покаже мускулите, дозволувајќи им на вашите bodybuilding, вежбање, фитнес, трчање, фитнес тренинг и други спортови да имаат поголема флексибилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите