.

.

Црево Стегач Авто Возило Алатки Кабел Тип Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Клешти за Автомобил Поправки Црево Стегач Отстранување Рачни Алатки (Боја

Црево Стегач Авто Возило Алатки Кабел Тип Флексибилни Жица Долга Стигнат до Црево Стегач Клешти за Автомобил

мислење на клиентот:

DEN 952.80
Достапност
Во достапна форма

Овозможува техничар за пристап до станот-тип црево стеги се наоѓа во тешко-да-пристап области.Површина е мазна, убава и удобно да се користи.Прави отстранување и вградување на менгеме многу полесно.Тешки 24inch кабел flexes за скоро било која позиција.Добра стабилност и висока сигурност.Материјал : Јаглероден Steel Line должина : 630mm Quantity : 1 Pcs Color : Red Weight : 500g Package вклучува : 1pcs Црево стеги pliers Use : апарати за Домаќинство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите