.

.

KINGMAS Дијамант Кожен Волан Покритие за Жени, Девојки, со Кристално Rhinestones, Универзална Одговара 15 Инчен Тркало на Автомобилот Заштитник (Против Пролизгување) + Бинг К?

KINGMAS Дијамант Кожен Волан Покритие за Жени, Девојки, со Кристално Rhinestones, Универзална Одговара 15 Инчен

мислење на клиентот:

DEN 359.52
Достапност
Во достапна форма

✧ Оваа Bling Bling Воланот Покритие за Жени, Девојки е Универзална Одговара за Управувач со 37-38 cm/14.5~15 инч во Дијаметар.Палење Почеток прстенот со дијаметар е од 1,5 инчи.Мерката за големината да се користи на други автомобил копчиња, копчиња, управувањето тркала, придржувајте се смени и повеќе. ✧ Моден Дизајн на Дијамант Воланот Маска, Совршен Подарок за Жени и девојки.Bling под светлината : блеснаа низ шофершајбната и сјајна вашиот автомобил. ✧ Висок Квалитет на СТП Кожа и кристал bling дизајн craftwork : постабилна се споредуваат со други исти производи,и ќе не боли вашите раце.Голема Допир Чувство : кристално rhinestones ќе масажа вашата дланка и да се ублажат возење замор, ви донесе голем допрат и да се почувствуваат. ✧ Bling Палење Почеток Прстен - Bling прстени ќе одговара на круг притисни стартер копчиња & копче стартер ignitions.Глам до вашиот возење со светкавиот автомобил оркестарот додатоци што ја одразува вашата личност. ✧ Лесен за Инсталација : (1) Воланот Покрие=>Ова СТП кожен волан покрие бара кавга-бесплатно инсталација.Едноставно лизга тоа право на вашиот управувачот и вашето добро да се оди.Само ставете го капакот на горниот дел од воланот.Притиснете и задржете го копчето на горниот дел на капакот и постепено се спушти со двете раце за двете страни да се стегне. (2) Палење Почеток прстен=>Лесно да се Примени, Само тргни & стап да се применуваат. 15 инчен Дијамант Кожен Волан Капак и Bling Палење Почеток Прстен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите