.

.

ГРОМОТ ГРУПА THUND-CMEP1436X2 Апекс 14x36 NSF Зелена Епоксидна Обложена Жица за Shelving (Пакување од 2)

ГРОМОТ ГРУПА THUND-CMEP1436X2 Апекс 14x36 NSF Зелена Епоксидна Обложена Жица за Shelving (Пакување од 2)

мислење на клиентот:

DEN 1965.60
Достапност
Во достапна форма

Тешки Комерцијални Одделение.Се Вклопува Во Метро, Гром Група, Орел, Regency, Напредни Tabco, Џон Boos, Кралската Индустрија, Winco, Фокус.Произведени во Кина.Тешки Комерцијални Одделение.Се Вклопува Во Метро, Гром Група, Орел, Regency, Напредни Tabco, Џон Boos, Кралската Индустрија, Winco, Фокус.Произведени во Кина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите