.

.

AIDITIYMI AK59-00172A го Замени Далечински Управувач за Samsung BD-E5700 BD-E5900 BD-E6500 BD-F5700M BD-F5900 BD-F7500 BD-FM59C BD-J5100 BD-J5700 BD-J5900 BD-EM59 BD-EM59C BD-ES6000 BD-F5700 BD-EM57C

AIDITIYMI AK59-00172A го Замени Далечински Управувач за Samsung BD-E5700 BD-E5900 BD-E6500 BD-F5700M BD-F5900

мислење на клиентот:

DEN 158.40
Достапност
Во достапна форма

На високо-одделение за далечинска контрола,Совршен за да се замени скршен или стариот.Совршен производ за вас.Не пропуштајте тоа.Сосема нов!Не програмирање или спарување потребни за, само се инсталира ново алкални батерии, тогаш тоа е спремен за употреба.Компатибилен со овие модели : BD-FM59 BDFM59 C BD-FM59 C BDFM59 C/ЗА BD-FM59 C/ZA BDJ5100 BD-J5100 BDJ5700 BD-J5700 BDJ5900 BD-J5900 BDEM59 BD-EM59 BDEM59/ЗА BD-EM59/ZA BDEM59 C BD-EM59 C BDEM59 C/ЗА BD-EM59 C/ZA BDES6000 BD-ES6000 BDES6000/ЗА BD-ES6000/ZA BDF5700 BD-F5700 BDF5700/ЗА BD-F5700/ZA BDF5700 M BD-E6500 BDEM57 BD-EM57 BDEM57/ЗА BD-EM57/ZA BDEM57 C BD-EM57 C.На лесни и ергономски дизајн го прават тоа многу удобно.Совршен за секој (деца, возрасни, пензионери и др.), Совршен за Samsung Blu-Ray Диск DVD Плеер далечинско.НИ склад Побрзо превозот и одлична услуга. 90 дена гаранција !.Заменети со Далечински Управувач AK59-00172 A за Samsung Blu-Ray Диск DVD Плеер BDE5700 BD-E5700 BDE5700/ЗА BD-E5700/ZA BDE5900 BD-E5900 BDE5900/ЗА BD-E5900/ЗА BD-E6500 BD-F5700 M BDF5700 ZA BDF5900 BD-F5900 BD-F7500 BD-FM59 BDFM59 C BD-FM59 C BDFM59 C/ЗА BD-FM59 C/ZA BDJ5100 BD-J5100 BDJ5700 BD-J5700 BDJ5900 BD-J5900 BDEM59 BD-EM59 BDEM59/ЗА BD-EM59/ZA BDEM59 C BD-EM59 C BDEM59 C/ЗА BD-EM59 C/ZA BDES6000 BD-ES6000 BDES6000/ЗА BD-ES6000/ZA BDF5700 BD-F5700 BDF5700/ЗА BD-F5700/ZA BDF5700 M BD-E6500 BDEM57 BD-EM57 BDEM57/ЗА BD-EM57/ZA BDEM57 C BD-EM57 C BDEM57 C/ЗА BD-EM57 C/ZA Пакет се вклучени : 1 x Далечински управувач(батерии не се вклучени) Нашата цел е вашето задоволство со купување искуство.Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине повратни информации, ние ќе ви помогнат да се реши тоа, ви благодариме : ) ви Благодариме за вашиот интерес.Убаво шопинг!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите