.

.

ТОТО SS154#01 Традиционалните SoftClose Издолжена Тоалет Седиште, Памук, во Бела

ТОТО SS15401 Традиционалните SoftClose Издолжена Тоалет Седиште, Памук, во Бела

мислење на клиентот:

DEN 496.80
Достапност
Во достапна форма

Soft Close акција намалува повреда и да се елиминира "Тоалет Седиште Слем".Удобно ергономски дизајн и Пластични браници и Монтажа Хардвер вклучени.Солидна Високо Влијание, Висок Сјај Полипропилен.Отпорни на хемикалии и средства за чистење агенти.Должина 18.5", Ширина 14", Висина 2.625".Опис на производот Седиште ќе биде модел # SS154______ Седиште ќе биде цврста пластика со затворени предното седиште и да го покрие.Широк назад дизајн функција заокружен покрие со интегрален браници.Шарки да биде боја се исти со noncorrosive најлон студ и орев.Од Производителот Тото Традиционалните Soft Close седиште користи најновата во иновативни smart седиште технологија во класичен дизајн.Изграден на цврста, високо влијание пластика, оваа единствена седиште е специјално дизајниран за да се намали повреда, и се елиминира досадни "Тоалет Седиште Слем" На седиште и капакот се користат вграден во Soft Close зглоб систем, што ја намалува седиште надолу на сад нежно и тивко.Инженеринг на Soft Close вклучува Тото е висок стандард на квалитет.Топ затегнување монтажа завртки се обезбеди лесна инсталација.Издолжена затворени пред седиштето со капак, монтажа и поврзување на хардвер вклучени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите