.

.

Campsis 24PCS Мат Лажни Пети Ноктите Солидна Боја Лажни Ноктите Краток Плоштадот Лажни Нокти на Прсти Целосно Покривање Притиснете на Акрилик Уметност Совети за Жени и Д

Campsis 24PCS Мат Лажни Пети Ноктите Солидна Боја Лажни Ноктите Краток Плоштадот Лажни Нокти на Прсти Целосно

мислење на клиентот:

DEN 207.84
Достапност
Во достапна форма

★Пети ноктите совети се направени со висок квалитет ABS еколошки материјал, кој не е токсични за вашето тело, или вашите нокти, обезбедување на безбедно и удобно искуство. ★Пети лажни нокти дизајн 24 компјутери set целосна помине дизајн лажни нокти совети со слободни помине налепница и мини нокти датотека.Боја:Како што е прикажано на сликата. ★Specification(Width) : 1.65 cm*2pcs;1.6 cm*2pcs;1.4 cm*2pcs;1.3 cm*2pcs;1.1 cm*2pcs;0.95 cm*2pcs;0.9 cm*2pcs;0.85 cm*2pcs; 0.8 cm*2 парчиња;0.7 cm*2 парчиња;0.6 см*2 парчиња;0.55 cm*2 парчиња;Трим и датотека нив во било должината и обликот ви се допаѓа,лесен за употреба и издржливи,можат да го користат repeatly. ★Лажни ноктите целосна покриваат ноктите погоден да присуствуваат на танц партија, quinceanera, Вечер Партија,Банкет,Плажа партија ,важно церемонијата или пријатели' собир за жени и девојки. ★Забелешка - Кога ќе се користи лажни пети ноктите, лак вашите нокти со алкохол однапред да ги задржиме чиста и здрава.Ве молиме имајте предвид дека вистинската боја може да се разликува малку од онлајн сликата поради монитор во боја settings.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите