.

.

Мислам дека од Клучно значење за Замена Пред Филтер & Јаглероден Филтер за Полнење Компатибилен со Црно-Декер BDASV102 Airswivel Правосмукалка Филтер – Одговара на Повеќет

Мислам дека од Клучно значење за Замена Пред Филтер & Јаглероден Филтер за Полнење Компатибилен со Црно-Декер

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

2 ВАКУУМ ФИЛТРИ ЗАМЕНА ЗА BLACK & ДЕКЕР КОМПАТИБИЛЕН СО BDASV102 AIRSWIVEL ПРАВОСМУКАЛКИ.Да се вратам да се има чист воздух да дишат повторно.ЧИСТ И ЗДРАВ начин на ЖИВОТ : никој Не сака да дишат валкани воздухот во нивниот дом, а ако не се чисти вашиот вакуум филтер дека ќе биде точно што ќе се прави!Замена на вашиот филтер ќе им помогне исчисти вашиот прочистувач на воздух воздух и дозволи за здрав начин на живот!.ЕДНОСТАВЕН И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Можете да се вратам на чистење што е можно поскоро!Едноставно отстранување на вашиот стар филтер и се стави на овој сосема нов една во своето место.ЗАШТЕДА на ВРЕМЕ И ЕФИКАСНА : ќе заштедите време со користење на нови вакуум филтер.Кога вашиот вакуум прочистувач има затнат или валкани вакуум филтер тоа може да предизвика да работат понапорно која ќе заврши повреда на вашата електрична сметка.МИСЛАМ дека од КЛУЧНО значење произведува премиум квалитет вакуум замена на делови и стои зад квалитет и изработка на сите наши производи.Ние се одржи темелна контрола на квалитетот на процесот за да се обезбеди компатибилност со Црна и Декер филтер делови и модели се наведени погоре.ТОП ПРИДОБИВКИТЕ ОД ВАКУУМ ФИЛТРИ : ДОЛГОТРАЈНИ RELIABILITYBETTER ВОЗДУХ QUALITYEASY ДА INSTALLMAXIMUM DURABILITYHEALTHIER ЖИВЕЕЊЕ 1 ПРЕД ФИЛТЕР & 1 ЈАГЛЕРОДЕН ФИЛТЕР за ПОЛНЕЊЕ КОМПАТИБИЛЕН СО ЦРНО-ДЕКЕР BDASV102 AIRSWIVEL ПРАВОСМУКАЛКА ФИЛТЕР ОДГОВАРА на ПОВЕЌЕТО ЦРНО-ДЕКЕР MODELSIf сте алергија пациентот, замена на вашите филтри за се што е во вашата куќа е неопходност и вашиот вакуум е не се разликува!Ова се сигурни да им помогне одржите вашиот дом е чист воздух, И да помогнат во подобрување на вашата правосмукалка.Деновите на правливи воздухот доаѓа од вашиот вакуум се повеќе!Ние се сигурни да се создаде најдобар вакуум филтри ние би можеле да се од правејќи се дека тие се многу едноставни за употреба и секако сакавме да бидете сигурни дека тоа е исклучително издржлив.Може да се забележи почист воздух во вашиот дом.Вие исто така може да се забележи болки во образите од постојано насмеани околу купувањето!Ова е генерички производ дизајниран и конструиран во Соединетите Држави (Мислам дека е од Клучно значење.Ова не е Црно-Декер ОЕМ производ и не е покриена под било Црно-Декер производителот.Ве молиме проверете ја вашата производителот во однос на употребата на не-ОЕМ делови.Мислам дека од Клучно значење не обезбедува гаранција или гаранција кои се однесуваат на производот или на неговата усогласеност со твоите Црно-Декер производ.Секоја употреба на Мислите од Клучно значење не-ОЕМ производи во вашата Црно-Декер производ се прави на свој ризик.На Црно-Декер бренд имиња и логоа се регистрирани заштитни марки на нивните соодветни сопственици.Секоја употреба на Црно-Декер бренд име или модел ознака за овој производ е направен исклучиво за цели на демонстрирање на компатибилност.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите