.

.

028958-500MG - Големина : 500 mg - Етил 2-амино-4-(4-isopropylphenyl) thiophene-3-carboxylate - Секој (500mg)

028958-500MG - Големина : 500 mg - Етил 2-амино-4-(4-isopropylphenyl) thiophene-3-carboxylate - Секој (500mg)

мислење на клиентот:

DEN 2349.60
Достапност
Во достапна форма

Големина : 500 mg.Добавувачот Нема. : 028958-500 MG.VWR Каталог Број : 101827-190. Единица : Секој (500mg). : . 028958-500 MG CAS : 315683-17-1 MDL Број : MFCD01922103 Молекуларна Формула : C16 H19 NO2 S Молекуларна Тежина : 289,4 Опасност : Надразнување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите