.

.

Enokay Случај за Малина Пи 4B

Enokay Случај за Малина Пи 4B

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Оваа заштитна случај е специјално дизајниран за Малина Пи 4 Компјутерски Модел Б. Малина Пи 4b Случај со Вентилаторот за Ладење и Heatsink.Оваа куд е лесно да се инсталира и да има добра вентилација.Тоа обезбедува најдобрите достапни за заштита/пристапност за Малина Пи 4 Модел Б. Малина Пи 4 Компјутерски модел Б не беше вклучена. 1.Оваа заштитна случај е специјално дизајниран за Малина Пи 4 Компјутерски Модел Б 2.Малина Пи 4b Случај со Вентилаторот за Ладење и Heatsink 3.Оваа куд е лесно да се инсталира и да има добра вентилација 4.Тоа обезбедува најдобрите достапни за заштита/пристапност за Малина Пи 4 Моделот Б 5.Малина Пи 4 Компјутерски модел Б не беше вклучена Пакување вклучени : 1*Малина пи 4b случај 1*Малина пи вентилаторот за ладење 1*Малина пи 4b топлина мијалник поставите 4*Вентилатор завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите