.

.

ZJF 2.8 mm Бодликава Жица - Пластика, Облик, Hot-dip Поцинкуван Челик Жица 4 Точка Бодликава Жица се Тркалаат, Бодликава Жица Ограда, Stabbing Растојание 15CM (Големина : 150m)

ZJF 2.8 mm Бодликава Жица - Пластика, Облик, Hot-dip Поцинкуван Челик Жица 4 Точка Бодликава Жица се Тркалаат,

мислење на клиентот:

DEN 2364.00
Достапност
Во достапна форма

【4 Точка Barb Жица】 : Ова Barbwire ограда е 4 точка.Има 4 точка остар шила за ефективна употреба за deterring или спречување на натрапниците и животни. 【Остри Бодликава Жица се Тркалаат】 : На бодликава жица е двојно спирална структура, повеќе компактно.Челик бодликава совет, полесни, толку потешко и поостри и речиси невозможно да се намали без многу конкретни алатки.Секој човек или животно кој се обидува да се премине на оградата, најверојатно, ќе завршат повредени. 【Универзална】 : Ова е вистинскиот бодликава жица се користи со успех во широк спектар на поставки, како што се станбени објекти, дворови и градини, и повеќе.Можете да ги користите бодликава жица каде што сакате да ги задржите други луѓе или животни надвор.Исто така, нашата бодликава жица може да се рециклираат како што е потребно. 【Брза Инсталација】 : Ова бодликава жица ограда е одличен избор за обезбедување на било која од вашите својства.Вие нема да се земе дена на крајот да се инсталира бодликава жица, бидејќи сите што е потребно се ограда мислења за бодликава жица, и на жица е едноставно се протегала во текот на мислења и обезбедени во место. 【Услуга】 : Ние сме посветени на обезбедување на секој клиент со добар шопинг искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Овие вистински бодликава жици може да се користи за мечување, опфаќајќи, deterring, заштита и поделба да се запре животни да влезат во вашиот двор и дворот, и може да се користи и за поправка на дупки за да се спречи животни од ползи под и ефикасно да го заштити вашиот имот.Спецификации : Име : Вистински Бодликава Wire Material : Hot-dip поцинкуван челик wire Length : 10m, 20м, 50m, 100, 150m, 200m Steel жица со дијаметар : 2.8±0.1 mm Stabbing растојание : 15 CMUses : Ограда, куќишта, одвраќање, заштита и division Features : -Двојно верижен челик жица спирала, висока јачина-Hot-dip поцинкуван челик жица, подолг сервисен живот-Пластика, облик, убава и durable Package : Бодликава жица * 1, не вклучувајќи ги и другите ставки во picture Notes : -Ве молиме да ги задржи подалеку од вашите деца и домашни миленици да се избегне повреда-Големината е прирачник за мерење, постои одредена грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите