.

.

Powerbuilt - Били Клуб Универзална Повлечи Клуч SAE/mm Генерал-2, Повлечи Клучеви, (642250) , Црна

Powerbuilt - Били Клуб Универзална Повлечи Клуч SAE/mm Генерал-2, Повлечи Клучеви, (642250) , Црна

мислење на клиентот:

DEN 927.60
Достапност
Во достапна форма

Универзален дизајн се вклопува SAE и метрички повлечи ореви на речиси секој патник возило на патот денес.Патентиран дизајн карактеристики лизгачки штекер дискот главата за брзина или потпора кога е потребно.Вклучува 2 двокреветни-заврши универзални приклучоци и 3-инчен продолжување бар.Приклучоци и продолжување продавница внатре рачки за лесни за складирање.Издржливи челична конструкција за години на служба.Универзален дизајн се вклопува SAE и метрички повлечи ореви на речиси секој патник возило на патот денес.Се вклопува SAE повлечи ореви : 11/16", 3/4" 13/16", 7/8".Се вклопува метрички повлечи ореви : 17mm, 19mm, 21mm, 22mm.Патентиран дизајн карактеристики лизгачки штекер дискот главата за брзина или потпора кога е потребно.Вклучува 2 двокреветни-заврши универзални приклучоци и 3-инчен продолжување бар.Приклучоци и продолжување вклопуваат внатре рачки за лесни за складирање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите