.

.

LeBra Пред Крајот Покрие 55345-01; Крајната Во Стил И Заштита На Возилото

LeBra Пред Крајот Покрие 55345-01; Крајната Во Стил И Заштита На Возилото

мислење на клиентот:

DEN 499.20
Достапност
Во достапна форма

Целосна пред крајот заштита за сите временски услови.Издржливи кожа жито винил е микро-перфорирани сушење себеси како возите.Прилагодено дизајн калапи да контурите на вашето возило.Две парче дизајн им овозможува на хауба за да го отворите, без отстранување на поклопецот.Ја надополнува денес е аеродинамичен облик на возила.Нема ништо uglier од патот остатоци штета и рок-оштетени се наслика.Le Bra Обичај Пред Крајот Опфаќа обезбеди лесен начин да се помогне да се заштитат возила од неочекувано.Le Bra нуди стилски заштита, што го прави возила изгледаат одлично и кожа жито винил додава стил и сопствен изглед!Обичај моделот за совршено се вклопуваат дека е лесно да се инсталира.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите