.

.

145pcs Кутија Хексадецимален Орев Капа, Гумени Купола Орев Комплет Хардвер сврзувачки елементи M4 M5 M6 М8 M10 М12 за Механички сврзувачки елементи Автомобилската Облик Де?

145pcs Кутија Хексадецимален Орев Капа, Гумени Купола Орев Комплет Хардвер сврзувачки елементи M4 M5 M6 М8 M10

мислење на клиентот:

DEN 455.76
Достапност
Во достапна форма

Може да се користи за висока јачина на сврзувачки елементи, машински сврзувачки елементи, мебел сврзувачки елементи, возило сврзувачки елементи, и автомобилската облик делови.Направен од висок квалитет на гума, со голема сила, не е лесно да се скрши.Капа орев може да спречите олабавување на орев.Користете клуч за да се утврдат главните завртка кога демонтирање, тоа не е лесно да се лизга, и тоа најчесто се користи за грубо и едноставен компоненти.Силна отпорност на топлина, отпорност на корозија, електрична изолација.Постои складирање кутија која е удобен за носење.Добро спакувани во транспарентна кутија за лесен за складирање и за носење.Спецификација : Предмет Тип : Хексадецимален Орев Капа Материјал : Гума Факултативна Боја : Црна, Бела Количина : 145pcs Модел & Кол : M4 x 50pcs М5 x 30pcs M6 x 20pcs М8 x 10pcs M10 x 20pcs М12 x 15pcs Пакет Листата : 145 x Хексадецимален Орев Капа.

Клучни карактеристики

Item Type:
Hex Nut Cap
Material:
Rubber
Optional Color:
Black, White 
Quantity:
145pcs
Model & Quantity:
M4 x 50pcs :
M5 x 30pcs :
M6 x 20pcs :
M8 x 10pcs :
M10 x 20pcs :
M12 x 15pcs :
Package List:
145 x Hex Nut Cap :

Им се допаѓа и на купувачите