.

.

xianshi Денот на Вљубените Карневал Транспарентен Лебди Хранење Прстен, Храна за Хранење Прстен Лебди Храна Внесувач, за Аквариум Животни Риба Резервоарот за домашни

xianshi Денот на Вљубените Карневал Транспарентен Лебди Хранење Прстен, Храна за Хранење Прстен Лебди Храна

мислење на клиентот:

DEN 417.60
Достапност
Во достапна форма

Се применува за риба тенкови од 2.0 см дебелина, и погодна за исхрана на постоечкиот храна.Со оваа риба хранење прстен, риба храна ќе не плови по случаен избор, повеќе лесен за употреба.Направен од висок квалитет на акрилик материјал, еколошки и безбедно.На целосно транспарентна дизајн целосно се решава проблемот дека лепило е лесно да се скрши.Поддршка одредување на метод на стегање на резервоарот ѕид и еластична бенд, лесен за употреба.Функција : 1. Поддршка одредување на метод на стегање на резервоарот ѕид и еластична бенд, лесен за употреба.2. На целосно транспарентна дизајн целосно се решава проблемот дека лепило е лесно да се скрши.3. Се применува за риба тенкови од 2.0 см дебелина, и погодна за исхрана на постоечкиот храна.4. Направен од висок квалитет на акрилик материјал, еколошки и безбедно.5. Со оваа риба хранење прстен, риба храна ќе не плови по случаен избор, повеќе лесен за употреба.Спецификации : Предмет Тип : Хранење Ring Material : Acrylic Gross Тежина : Околу. 55g Package Големина : Прибл. 9.7x7x5cm/3.8x2.8x2in Package Листа : 1 x Хранење Ring1 x Завртка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите