.

.

BTTY ноќта на Вештерките Туш Завеса Хорор Тиква Светилка Мистериозното Шума Соба Декорација Водоотпорен Бања Завеса со Куки Ткаенина Туш Завеса Поставува 70x70 Инчи

BTTY ноќта на Вештерките Туш Завеса Хорор Тиква Светилка Мистериозното Шума Соба Декорација Водоотпорен Бања

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

【Големина】 : 70" * 70" инчи(180 x180cm). 【Ткаенина】 : 100% полиестер, без мирис и еко-пријателски материјал,издржлив и машина перат,не кајгана. 【Функција】 : Ова туш завеса е погодна за секој стандардна големина туш/када и е погодна за права или криви туш прачки.Можете исто така да го користите како посебна завеса или како перница за завеса. 【Дизајн】 : напредно дигитално печатење технологија, различни графички дизајн создава опуштена средина, јасна слика!. 【Детали】 : 1.Вклучува 12 ' рѓа-доказ метал grommets,за да се спречи кинење,да се обезбеди трајност на туш завеса.2.Содржи 12 пластични куки.Машина перат.не кајгана.Производи : Полиестер, водоотпорен Материјал Туш Завеса Големина : 70 x 70 инчи (180 x180 cm)Вклучуваат : 12 enhanced куки, не вклучувајќи и прачки.Функција : Усвојување на Државата на дигитално печатење,јасна слика;Машина перат,не кајгана;Не бои да му наштети на здравјето на вашето семејство.Употреба : Дома Декор бања завеси, исто така може да се користи како tapestry, Прозорец завеси, tablecloths,Плажа Ќебе, позадини, позадина крпа за Бања и Хотел и Салон за Убавина.Потсетува : моделот е отпечатен од страна на дигитална машина,која може да предизвика разлика од предметите.Така сликите погоре се за повикување само.Ние ќе го прават нашите најдобри за да се обезбеди најдобар ефект.Ако имате било какви прашања или adoubts, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во било кое време.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите