.

.

Буш Мебел Чевли Клупата и Сала Дрво, Гроздобер Црна

Буш Мебел Чевли Клупата и Сала Дрво, Гроздобер Црна

мислење на клиентот:

DEN 1485.60
Достапност
Во достапна форма

Чевли чување на Клупата и сала Дрво заврши во Гроздобер Црна со малку потресени допир за Секојдневен изглед.Сала Дрво месеци да број на Клупата и карактеристики 3 двојно prong куки за палта, шалови или други предмети. 4 отворете cubby полици за чевли и entryway организација со пространа површината за кеси или облека. 2 прилагодливи полиците се создаде флексибилност за чување на разни предмети.Три потресени заврши опции вклучуваат Кејп Код Сива, Гроздобер Црна или крем боја Антички Бели со Падна Pewter хардвер.Нека Буш Мебел salinas сала дрво со чување на клупата добредојде дома.Седни на врвот од пространа клупата додека да се стави на или да ги тргнеме чевлите.Четири cubby полиците ги организирате вашите entryway па вие не сте вкусовите над обувки кога ќе одиме во вратата.Поставите вашиот кеси надолу од врвот на чевли клупата додека се откажам вашиот грб и се чувствуваме удобно.Салата дрвото има три двојно Prong куки да се одржи јакни, шалови, капи и повеќе.Завршил во гроздобер црна со малку потресени допир, земјата се чувствуваат на салата дрво со чување на клупата изгледа одлично дури и надвор од вашата entryway.Две прилагодливи полици држете разни предмети во секој простор, вклучувајќи и една спална соба, ученичкиот дом или ходникот.Заострените нозе, криви база и декоративни дрвени детали дополнување на вашиот секојдневен дома.Поткрепени со 1 година гаранција, салата дрво и чевли чување на клупата ќе се чувствувате опуштено и организирани.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите