.

.

RAK Порцелански SSPR24BLBR Sensate Мат Браун со Сина Трим Плоча Случај на 6

RAK Порцелански SSPR24BLBR Sensate Мат Браун со Сина Трим Плоча Случај на 6

мислење на клиентот:

DEN 11375.04
Достапност
Во достапна форма

Фурна безбедно да 572 степени.Високо чип и шок отпорни поради исклучителна цврстина.Доведе Слободни.Не-Porous.На Sensate колекција е производ серија која обезбедува иновативни решенија кои им овозможуваат на удар на жртвите и лицата со горниот екстремитет пречки во развојот да се јаде самостојно.Мулти-наградуван дизајн обезбедува мулти-функционални плоча партиција, кој им овозможува на корисникот да се намали џвакање на храната во било која големина, обновување чувство на гордост и независност.Збирката се одликува со опсег на сетилни елементи кои го упатството за корисникот и подобрување на јадење искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите