.

.

ZRSL Водоотпорен Коса Clippers, Cordless Електрични Коса Тример, USB Полнење Коса Clipper Фризура Машина е Погоден за Машки Barbers и Семејства (Боја : Црна)

ZRSL Водоотпорен Коса Clippers, Cordless Електрични Коса Тример, USB Полнење Коса Clipper Фризура Машина е Погоден

мислење на клиентот:

DEN 2270.88
Достапност
Во достапна форма

● Безбедно И Остри Двојно Челик Тревите.Ниски вибрации, ниско ниво на бучава, точни и брзо губење на кроење, ќе не боли вашата кожа. ● Еден-Парче Структура.На машина глава не се монтажни, трајни и нема да се олабави со текот на времето. ● Чистење Со Четка.Брзо ги избрише коса исклучување на машина главата. ● Cordless или Corded Операција.Работат cordless по полнење, или plug and play за континуирана употреба. ● Едно Копче Switch.Тоа е лесно да се користи.Опремени со 3 Граница Чешли. 1-3мм граница чешли за создавање на многу различни фризури.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите